O Nas

Kancelaria Rachunkowa NAWIGATOR oferuje w pełni profesjonalne usługi z zakresu prowadzenia rachunkowości oraz doradztwa w zakresie prawa podatkowego i prowadzonej działalności gospodarczej, działając zawsze według indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Gwarantujemy fachowość, wysoką jakość i bezpieczeństwo.
Poza podstawową działalnością obejmującą bieżącą obsługę księgowo-podatkową, informujemy klientów o stanie ich zobowiazań podatkowych jeszcze przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, co powoduje podjęcie odpowiednich działań zmierzających do osiągnięcia celu wyznaczonego przez przyjętą przez podatnika politykę podatkową.
Wszelkie kontrole podatkowe odbywają się z naszym udziałem w naszym biurze lub siedzibie klienta.

Doświadczonakadra

Na czas

Jakość i zaufanie

about area img about area img
service-area-img

“25 lat doświadczenia
w Księgowośći”

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do firm oraz przystosowanie zasad współpracy do oczekiwań klientów procentuje zaufaniem wielu podmiotów, które powierzyły ster swojego okrętu w ręce NAWIGATORA.

Licencja MF i OC

Jako podmiot Świadczący usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych posiadamy licencję Ministra Finansów (4658) potwierdzającą wysokie kwalifikacje oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Szeroka wiedza

Współpracujemy z prawnikami, biegłymi rewidentami oraz firmami windykacyjnymi, co pozwala na skorzystanie z pełnej obsługi prawnej, księgowej i finansowej.

Sprawdzona kadra

Z ogromną starannością dobieramy naszą kadrę pracowniczą, kładąc nacisk na pełną wiedzę merytoryczną osób zatrudnianych, ich solidność i doświadczenie oraz stałe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji.